Domácnosti

Ideální voda pro komfort domácnosti

Ekonomické a ekologické řešení vždy s dokonale upravenou vodu přímo z kohoutku. Celá řada zařízení, mikrofiltrace, reverzní osmózy, stolní výdejníky…domácnosti:

  • zařízení určené pro úpravu pitné vody v domácnostech, jehož cílem je zlepšení organoleptických vlastností, odstranění nečistot a špatné chuti a pachů způsobených přítomností např. chlóru, železitých bakterií a pod. díky modernímu a bezpečnému systémem mikrofiltrace
  • reverzní osmózy, konstruovány tak, aby se snadno umístily pod dřezem s integrovaným zásobníkem vody bez nutnosti připojení el. energie.
    Použité konstrukční části, jsou z vysoce kvalitních materiálů, aby se zajistila zároveň dlouhá životnost a snadná údržba.
  • reverzní osmózy s vysokým výkonem s vestavěným posilovacím čerpadlem, vícestupňová filtrace pro náročnější požadavky na kvalitu a výkon, laboratoře a pod. jsou konstruovány tak, aby se snadno umístily pod dřezem ve svislé i ve vodorovné poloze. Nutná přípojka el. energie.
    Použité konstrukční části, jsou z vysoce kvalitních materiálů, aby se zajistila zároveň dlouhá životnost a snadná údržba. Tato verze NEPOTŘEBUJE akumulační přídavnou nádrž.
  • stolní výdejníky vody, distribuují vodu dobré organoleptické kvality pomocí vestavěnému volitelnému systémemu mikrofiltrace, s možnostmi hladká perlivá, chlazená nebo pokojová teplota